Ferrari F40 Competizione

1.249 ден Со ДДВ

Изградете, тркајте и прикажете го LEGO Speed ??Champions Ferrari F40 Competizione автомобил, потоа трансформирајте го во класичен F40 патен автомобил, последниот автомобил што го надгледуваше Enzo Ferrari во неговиот живот! Преполн со автентични детали, овој модел 2-во-1 има мини-фигурален кокпит со отстранување на шофершајбната, плус заменливи хауби и спојлери за претворање на Competizione во патна верзија на F40. Оваа играчка за автомобил вклучува и минифигура на возачот на Ferrari за играње возбудливи сценарија за трка.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75890 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands