Farm Tractor & Animal Care

1.399 ден Со ДДВ

Со овој сет кој содржи фигури на земјоделец, дете, две слатки овци и трактор со приколка полна со алатки, низ игра децата ќе развијат рачни, социјални и емоционални вештини.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG10950 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands