Family House

3.999 ден Со ДДВ

Сетот од Lego City, Family House содржи дневна соба, кујна, занаетчиска соба, спална соба, бања и многу карактеристики, вклучувајќи соларни панели, станица за полнење и кул електрично возило. Децата можат да ја прошират оваа игра со вклучените патни таблички за да создадат свој град.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG60291 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands