Epic Battle Set – Zane vs. Nindroid

679 ден Со ДДВ

Овој импресивен сет од Lego Ninjago, Zane vs. Nindroid им овозможува на децата да создадат свои возбудливи борби помеѓу нинџа Зејн и робот-воин Ниндроид.

На залиха

Спореди