Epic Battle Set – Jay vs. Serpentine

679 ден Со ДДВ

Овој импресивен сет од Lego Ninjago, Jay vs. Serpentine им овозможува на децата да создадат свои возбудливи борби помеѓу нинџа Џеј и воинот Серпентин.

На залиха

Спореди