Enchanted Treehouse

3.899 ден Со ДДВ

Обожавателите на Disney Frozen II ќе можат да ја уживаат во креирање и во бесконечно забавно играње улоги. Оваа волшебна куќа на дрво се одликува со спална соба во подножјето на дрвото и трпезарија. Истражете ја шумата и откријте ги митските камења на епско и магично патување и создавајте забавни авантури со Ана, Олаф и Матијас од Frozen II.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG41164 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands