Empire Temple of Madness

6.830 ден Со ДДВ

Овој неверојатен сер LEGO NINJAGO Temple е детален со возбудливи стапици и одлики, и доаѓа со 6 мини-фигури! Овој сет за составување се одликува со храмот Нинџаго и 6 минифигури, вклучувајќи ги Нинџаго Диги Џеј, Лојд и Кол и негативците Унагами, Ред Визор и Сушими! Неверојатниот модел нуди часови возбудлива забава за децата.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG71712 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands