Emma clothing store

2.099 ден Со ДДВ

Децата со страст кон модата и облекувањето ќе ја сакаат модната продавница на Ема. Со повеќе од 2 спрата, оваа куќа опремена е со модни продавници каде што децата можат да им помогнат на минифигурите Ема и Андреа да изберат нов изглед. Децата потоа можат да ги облекуваат во уредната ротирачка соблекувална, комплетна со рефлектирачко огледало.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41427 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands