Elsa’s Wagon Adventure

2.199 ден Со ДДВ

Дозволете му на вашето дете да ги пресоздаде волшебните моменти од филмот Frozen II. Овој сет е специјално дизајниран да биде забавен и лесен, со минифигура на Елза и две фигури на ирваси за забавно играње улоги.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41166 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands