Elsa’s Magical Ice Palace

4.789 ден Со ДДВ

Подарете му на вашето Lego Disney кралство зимска забава со оваа магична палата! Завиткајте се во топла облека за авантура во санката на Ана за да ја посетите прекрасната замрзната палата на Елза! Помогнете и на Елсa да ги искористи своите овластувања да ја отвори вратата и да го открие лизгачкиот мост, пред да влезе величествено во палатата. Уживајте во чај и торта со распаднато тесто, а потоа искачете се по волшебните скали за да го истражите воздушниот балкон. Конечно, скокнете на санката за да одите да играте во тврдината на снегот и во зимското игралиште.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG43172 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands