Elsa’s Jewelry Box Creation

3.899 ден Со ДДВ

Кутија за накит со тема Disney Frozen II, љубителите на филмот можат да си играат со Елза додека складираат своите скапоцени работи безбедни. Сетот содржи кутија за накит со фиока што може да се заклучи, огледало и минифигура на Елза.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG41168 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands