Elsa and the Nokk Storybook Adventures

1.599 ден Со ДДВ

Секој обожавател на Disney’s Frozen 2 ќе го сака овој сет. Книгата се отвора кон целосен микросвет што ќе го воодушеви секое дете. Со детални минифигури и препознатливи сцени, оваа куќа книга што може да се изгради нуди почетни приказни и охрабрува отворена креативна игра што помага да се изградат важни вештини.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG43189 Категорија