Elsa and Olaf’s Tea Party

1.729 ден Со ДДВ

Оваа разноврсна играчка за градење LEGO DUPLO Disney Frozen за мали деца обезбедува свет на игра и едукативни можности. Додека се забавуваат, малите деца напредуваат кон клучните развојни пресвртници. Тие се однесуваат како Елза и Олаф, така што играта со улоги го зајакнува емоционалниот развој. Тие можат да играат улоги низа сценарија, од чајна забава до криење, кои ја развиваат нивната креативна и визуелно-просторната свест.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG10920 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands