Eezy S Line CS Adapter

3.399 ден Со ДДВ

Cybex Eezy S адаптерите ќе ви овозможат брзо и лесно прицврстување на седиштето за новороденчиња од брендот Cybex на вашата количка Eezy S, претворајќи го во практичен систем за патување.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY518001468 Категории , ,
Бренд:: Cybex