Dune Buggy

899 ден Со ДДВ

Уживајте во 3 можности за градење со овој сет 3 vo 1. Изградете баги, мотор на 4 тркала и авион за уште поголема акција и авантура.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG31087 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands