Duel on Starkiller Base™

1.599 ден Со ДДВ

Играјте незаборавни моменти од Star Wars: The Force Awakens со со сетот Duel on Starkiller Base. Одликувајќи се со шумска сцена поставена на база вашиот обожавател на Star Wars може да ги постави Реј и Кајло Рен на ротирачките основи и да играат битка sо Лајтсаберi.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG75236 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands