Ducati Panigale V4 R

5.189 ден Со ДДВ

Моделот вклучува менувач со 2 брзини, прв за моделите Lego Technic и предна и задна суспензија за реално движење. Ducati Panigale V4 R се одликува со големо внимание на деталите, со атрибути од оригиналот, како реално вртење на предните и задните сопирачки. Откријте како менувачот го активира моторот со 4-цилиндри и почувствувајте непречено возење со различни техники на возење со 2-брзинското дејство. Издувна цевка, ветробранско стакло и контролна табла додаваат малку детали што ја прават оваа играчка супер мотор кој е толку верна на верзијата со целосна големина.

Нема на залиха

Спореди