Dubai

3.880 ден Со ДДВ

Овој спектакуларен сет на Lego, обединува многу детални модели на иконски градби во Дубаи и обележја за да ги инспирираат сите обожаватели на овој возбудлив, модерен град.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG21052 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands