Drawer pencil holder

1.650 ден Со ДДВ

Направете си организатор за биро со работна фиока со овој креативен сет. Шарен и корисен комплет се одликува со разнобоен организатор за работната маса со 2 дела за држење моливи, клипови за хартија или други канцелариски материјали, фиока за отворање со бела рачка за држење на скапоцени предмети и држач за фотографии, плус шарени коцки за самоизразување.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG41907 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands