Dr. Wu’s lab: Baby dinosaurescape

1.699 ден Со ДДВ

Децата можат да се забавуваат додека создаваат нови раси на диносауруси и да му помогнат на Овен Грејди да престане да бега од диносаурус со овој сет LEGO Jurassic World Dr. Wu’s Lab: Baby Dinosaurs Breakout.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG75939 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands