Donut shop opening

6.519 ден Со ДДВ

Подарете им задоволство на младите урбани истражувачи со сет исполнет со акција. Овој сет содржи продавница за крофни која располага со приколка за камион и кран, комбе со разглас и подвижен штанд за јадење, такси, полициски мотор, кафе и многу други додатоци за поголема возбуда.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60233 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands