Dolphins Rescue Mission

2.889 ден Со ДДВ

Дозволете му на вашиот мал градител да се потопи во трка за спасување на заробен делфин и да го пронајде скриеното богатство во овој креативен сет. Оваа игра со делфини им овозможува на децата да играат подводна мисија за спасување додека Стефани нурка за да го ослободи делфинот од бродоломот.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG41378 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands