Diving Yacht

1.539 ден Со ДДВ

Истражете го подводниот свет со јахта за нуркање! Оваа неверојатна луксузна јахта за нуркање располага со палуба за сонце, отстранлив покрив, вртење на рефлекторот и простор за складирање, место за спиење, плус сцена на морското дно со алги и отворено богатство со елемент од скапоцени камења. Овој забавен чамец вклучува пловило, 2 мини-фигури на нуркач и фигури на риба и рак.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG60221 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands