Disney’s Mickey Mouse

9.999 ден Со ДДВ

Ако сте љубител на класични ликови на Дизни, ова е проект само за вас! Може да изградите 1 од 2 портрети за украсување на ѕидови со овој сет на Lego Art, Disney’s Mickey Mouse и да уживате во креативен мозаичен проект кој нуди активно ослободување од стресот додека градите.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG31202 Категории , ,
Бренд:: Lego