Дино возило

1.799 ден Со ДДВ

Забавна и шарена играчка за вашите момчиња. Најголемиот модел на диносаурус има врата од страната каде што има празен простор каде можете да паркирате возила или да го користите како кутија за чување мали играчки. Устата на диносаурусот може да се претвори во слајд, а малите модели на автомобили можат непречено да се движат по неа. Најголемиот диносаурус лесно се движи на вградени точки. Без разлика дали ќе одлучите да го користите диносаурусот како гаража за сите ваши возила, како тркачка патека или како тобоган, забавата е загарантирана.

Нема на залиха

Спореди
SKU: BE339917 Категории , ,
Бренд:: Best Luck