Desert Pokey Expansion Set

1.389 ден Со ДДВ

Децата можат да додадат возбудлив предизвик за возбуда на нивните авантури Lego Super Mario со курсот Марио стартер и да се натпреваруваат против пријателите со овој сет за проширување Desert Pokey. Се одликува со сцена во пустина за LEGO Mario (фигурата не е вклучена) да го сруши неговиот непријател Поки.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71363 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands