Demolition ball

4.899 ден Со ДДВ

Уживајте во играта со 3 градежни работници, кран што се движи нагоре надолу и лево десно, булдожер со тешки шини и отворена кабина, камион за депонија, мала куќа и додатоци, вклучувајќи камења и знаци.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG10932 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands