Deep Sea Creatures

1.149 ден Со ДДВ

Уживајте во авантурите во морските авантури со овој 3 во 1 сет. Децата можат да создадат свое животно со оваа градба и да ја обноват океанската игра со 3 играчки морски суштества.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG31088 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands