Death Star Cannon

1.599 ден Со ДДВ

Дозволете секој обожавател да има возбудливи моменти со LEGO Star War Death Star Cannon сетот. Одликувајќи се со кула за контрола, возилото за Оби-Ван Кеноби, и ласерски топов со минифигура на Death Star Gunner, овој забавен сет ќе им овозможи на децата одлично искуство во изградбата и играта.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG75246 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands