DC Superhero – Фигура

1.139 ден Со ДДВ

Создадете ваши сопствени приказни од DC универзумот со DC Comics акциони фигури од 30 см! Секоја фигура има 11 точки на артикулација и детална облека што ги оживува вашите омилени ликови. Фигурите се продаваат одделно.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6056278 Категории , , Ознака:
Бренд:: DC Comics