DC Super Heroes Mini Figures

299 ден Со ДДВ

Децата и обожавателите со страст кон супер херои ќе ги обожаваат овие неверојатни минифигури за собирање LEGO Series Minifigures (71026) DC Super Heroes. Секоја таинствена торба содржи 1 од 16 различни супер-херои или негативци од DC универзумот.

На залиха

Спореди