Daily Plus

9.999 ден Со ДДВ

Daily Plus креветче за бебе од италијанскиот бренд Ca. Креветчето содржи и дел за пресоблекување. Има две висини за помлади бебиња, хауба со меки играчки што се вадат, отпечатоци од страните со смешни слики, мрежа против комарци, голем џеб, прозорец со патент, 2 тркалца со кочница, душече, патна торба. Компактно преклопување.

Нема на залиха

Спореди
SKU: L113-243 Категории ,
Бренд:: Cam