D-O™

5.860 ден Со ДДВ

Фановите можат да изградат сопствен колекционен модел на саканиот D-O droid од филмот Star Wars: The Rise of Skywalker, репродуцирајќи автентични детали во стилот LEGO за да создадат фантастично парче за градење и прикажување. Моделот има антени и главата се навалува и ротир филмот. Доаѓа со вграден штанд за дисплеј, плус информативен знак и мини-фигура D-O за да ги воодушеви колекционерите.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG75278 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands