Cybex Rain Cover Balios S

3.499 ден Со ДДВ

Дождовната прекривка на Cybex која го штити вашето малечко во кое било време и се издвојува како стилски додаток за вашата количка. Совршена заштита од ветер и дожд

На залиха

Спореди
SKU: CY518002122 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex