Cyber Drone

699 ден Со ДДВ

Дозволете им на децата да имаат секакви авантури со овој кул сет Cyber Drone. Моделот се одликува со 2 ротирачки погони, прилагодлив лифт за опашка и пилотска кабина со отворено ветробранско стакло за часови забавно играње улоги. Младите патници во вселената добиваат 3 различни искуства за градење и играње со овој сет. Тие можат да изградат сајбер дрон, а потоа да го обноват во сајбер робот или сајбер скутер.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG31111 Категории , ,
Бренд:: Lego