Curve and Crossroad

818 ден Со ДДВ

Изградете ги вашите патишта со таблички за кривини и крстосници, за да го направите пренесувањето товар или возењето патници низ градот уште позабавно. Овој комплет за играчки за конструкција, вклучувајќи 1 крива патна табличка и 1 подножје на крстосницата, и е компатибилен со вашите постојни комплети LEGO City.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG60237 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands