Cup Holder – stroler gold

1.999 ден Со ДДВ

Држачот за шишиња од Cybex ви овозможува совршено место за чување на кафе или шише за пиење на вашето дете.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY518002944 Категории , ,
Бренд:: Cybex