CubicFun Tower Bridge

699 ден Со ДДВ

3D сложувалка која ви дава можност да ги пресоздадете сопствените верзии на инспирирани структури. Со само малку време и трпеливост, ќе изградите своја реплика, со можност да ја цените убавината на оригиналот во неверојатни 3Д-делови.

На залиха

Спореди
SKU: CBF202385 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cubic Fun