Creative Party Kit

1.709 ден Со ДДВ

Овој имагинативен сет содржи 8 прилагодливи печива и многу коцки, свеќи и налепници за децата да ги украсат своите совршени торта.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG41926 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands