Crazy Chic – За светкави нокти

1.499 ден Со ДДВ

Повеќе нема тајни во уметноста на украсување на ноктите – овој комплет содржи сe што ви треба за креативно украсени нокти и совршен маникир! Стимулирајте ја креативноста и имагинацијата на амбициозните уметници за нокти!

На залиха

Спореди
SKU: CLEMY15179 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni