Crafting Crate 3.0

6.799 ден Со ДДВ

Кул детска играчка со идеи и инспирација на Minecraft. Со популарни ликови од играта – Стив, Алекс, ползавец , свиња и зомби – и многу забавни одлики – од фрлач на ТНТ до конфронтација на ползавец – оваа играчка ги оживува авантурите на Minecraft.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG21161 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands