Cozy Dozy Koala

3.499 ден Со ДДВ

Cozy Dozy мека и мазна коала, одличен пријател за најслатки соништа. Завиткајте ја во ќебе, занишајте ја пред спиење. Кога ја скокоткате ќе ги затвори очите и ќе почне да се смее. Погалете ја по главата и гледајте како ужива. Ставете ја цуцла во нејзината уста и наскоро ќе заспие. 25 звуци и реакции.

Нема на залиха

Спореди
SKU: ME26233 Категории , ,
Бренд:: Llp