Cozy Dozy Bear

3.699 ден Со ДДВ

Cozy Dozy меко и мазно мече, одличен пријател за најслатки соништа. Завиткајте го во ќебе, занишајте го пред спиење. Кога го скокоткате ќе ги затвори очите и ќе почне да се смее. Погалете го по главата и гледајте како ужива. Ставете ја цуцла во неговата уста и наскоро ќе заспие. 25 звуци и реакции.

Нема на залиха

Спореди
SKU: ME28847 Категории , ,
Бренд:: Llp