Coya Rosegold Mirage Grey dark grey

37.999 ден Со ДДВ

Врвна и лесна количка за бебиња дизајнирана за модерни родители кои се во движење! Оваа иновативна количка е совршена за оние кои го ценат стилот, практичноста и леснотијата на користење. Без разлика дали се движите по улици или се впуштате во возбудлива авантура во странство, Coya од Cybex е вашиот врвен придружник за патување.

На залиха

Спореди
SKU: CY522004255 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex