Coya Chrome Dark Sepia Black black

33.999 ден Со ДДВ

Coya од Cybex: врвна и лесна количка за бебиња дизајнирана за модерни родители кои се во движење! Оваа иновативна количка е совршена за оние кои го ценат стилот, практичноста и леснотијата на користење. Без разлика дали се движите по улици или се впуштате во возбудлива авантура во странство, Coya од Cybex е вашиот врвен придружник за патување.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY522004385 Категории , ,
Бренд:: Cybex