Cot S Lux Lava Grey mid grey

19.599 ден Со ДДВ

Cybex Cot S Lux од раѓање до 9 кг (приближно 6 месеци), погодна за количка Cybex Balios S.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY522002623 Категории , ,
Бренд:: Cybex