Construction Bulldozer

1.489 ден Со ДДВ

Наменет да инспирира креативна, независна игра заснована врз реални сценарија, овој градежен багер за деца е неверојатен вовед во возбудливиот свет на Lego City. Сетот располага со багер, кран со топка за руина, мешалка за цемент, 2 минифигури и други додатоци.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG60252 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands