Concrete mixing truck

6.549 ден Со ДДВ

Забавна конструкција за деца кои сакаат игри со градежни возила. Децата ќе обожаваат да учат како работи камион со мешалка за бетон со оваа предизвикувачка конструкција. Младите со страст кон возилата ќе уживаат во градењето на овој камион за мешавина на бетон. Со 8 робусни тркала, мотор во движење, отворање на возачката кабина и голем бубањ за мешање, изгледа исто како вистинското.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG42112 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands