Compact Crawler Crane

6.699 ден Со ДДВ

Помогнете им на младите градители да ги разберат основите на брзините, силата и движењето со Lego Technic Compact Crawler Crane. Овој детален модел доаѓа со низа реалистични карактеристики и функции, вклучително и растегливи агрегати кои се движат странично и вертикално, подолг подем, дигалка со широко кабелско заклучување, сигурносна брава и надградба што врти околу 180 °. Кранот се преклопува во компактно возило што патува по солидни патеки за влечење и доаѓа со класична шема на бои во жолта и црна боја со автентични детали за налепници.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG42097 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands