Combi Tris -T902

27.499 ден Со ДДВ

Cam модуларен систем Combi Tris е трио количка со четири тркала, произведена во Италија, дизајнирана и изработена од Cam, ултра-тестирана и загарантирана во однос на безбедноста. Лесна алуминиумска рамка, реверзибилно седиште, рачка што ви овозможува да ја возите количката со една рака. Овие и уште многу други се функционалности и технички карактеристики што го прават ова трио одличен сојузник за транспорт на деца и прошетки на отворено од првите денови по раѓањето. Практичното затворање на чадорот го прави многу компактен и заштедува простор, што го прави лесен за транспорт и лесен за чување кога не се користи. Функционален и практичен „систем на патување“, опремен со сите детали што го прават безбеден, практичен и удобен. Количката е наменета за деца од 0 -36 месеци. Станува збор за транспортер Area Zero + кој е во согласност со стандардната ECE R44 / 04 за група 0 + со заштита од странични удари (0-13 кг. ), корпа (0-10 кг.) и торба за пелени.

Нема на залиха

Спореди
SKU: ART784015-T901 Категории , ,
Бренд:: Cam